Havi programok

Március

Március 4. 1630           Erősné Máté Éva zongorista növendékeinek közös órája – Helyszín: Nagyterem
Március 5.                    Tolna Megyei Trombitás Nap – NINCS TANÍTÁS
Március 10. 1700         Fafúvós közös óra – Helyszín: Nagyterem
Március 18. 1730         Főglein Klára zongorista növendékeinek hangversenye – Helyszín: Nagyterem
Március 23. 1730         Vonós kamarazenekari koncert – Helyszín: Nagyterem
Március 24. 1730         Zongora tanszaki hangverseny – Helyszín: Nagyterem
Március 31.                  Tolna Megyei Zongoraverseny – NINCS TANÍTÁS

Február

Február 01. 1600              IFZ Nagykoncert – Helyszín: Babits Mihály Kulturális Központ
Február 05. 1730          Gitár tanszaki koncert  – Helyszín: Nagyterem
Február 11. 1730          Fúvós tanszaki koncert – Helyszín: Nagyterem
Február 14.                      VIII. Regionális Gitárverseny
Február 18. 1730          Fafúvós farsangi koncert – Helyszín: Nagyterem
Február 21.                     Ügyes szolfézsosok vetélkedője – 2-3. osztály – Helyszín: 6-os és 8-as terem
Február 25. 1730          Növendékhangverseny – Helyszín: Nagyterem
Február 27. 1000          Óvodás koncert – Helyszín: Gyermeklánc óvoda

Január

Január 10. 1600                Lászlók Éva gitáros növendékeinek közös órája – Helyszín: 26-os terem
Január 17. 1430            Zenei hétpróba – 1. osztályos szolfézsosok vetélkedője – Helyszín: 6-os és 8-as terem
Január 20. 1500            Színé Köntös Hedvig csellista növendékeinek közös órája – Helyszín: 26-os terem
Január 21. 1400            Rézfúvós félévi meghallgatás – Helyszín: 26-os terem
Január 21. 1730            Auth Zoltánné hegedűs növendékeinek hangversenye – Helyszín: Nagyterem
Január 22. 1500            Mihalovics Zsolt népi hegedűs növendékeinek közös órája – Helyszín: Nagyterem
Január 23. 1300            Fafúvós növendékek félévi meghallgatása – Helyszín: 7-es terem
Január 23. 1730            “B” tagozatos hangverseny – Helyszín: Bartók Béla Alapfokú Művészeti Iskola – Bonyhád
Január 23. 1500            Kovács-Buzás Márta hegedűs növendékeinek közös órája – Helyszín: 26-os terem
Január 28. 1730            Növendékhangverseny – Helyszín: Nagyterem

December

December 3. 1730       Töttős-Erős Edina fuvolista növendékeinek hangversenye – Helyszín: Nagyterem
December 6. 1730       Szakszervezeti Mikulás – Helyszín: Nagyterem
December 7.                Tanítás nélküli munkanap – Pedagógus továbbképzés
December 9. 1730       Lászlók Éva gitáros növendékeinek hangversenye – Helyszín: Nagyterem
December 10. 1500     Auth Zoltánné hegedűs növendékeinek közös órája – Helyszín: 26-os terem
December 10. 1730     Papp Máté klarinétos növendékeinek hangversenye – Helyszín: Nagyterem
December 11. 1730     Tóth Mónika gitáros növendékeinek hangversenye- Helyszín: Nagyterem
December 12. 1700     Színé Köntös Hedvig csellista növendékeinek hangversenye – Helyszín: Nagyterem
December 13. 1800     Falussy Mária klarinét hangversenye – Helyszín: Vármegyeháza Díszterme
December 14.              Tanítás nélküli munkanap
December 17. 1300     Zongorista növendékek félévi meghallgatása – Helyszín: 20-as terem
December 17. 1600     Molnár Márta gitáros növendékeinek közös órája – Helyszín: 26-os terem
December 17. 1700     Bognár Szabolcs magánénekes növendékeinek hangversenye – Helyszín: Nagyterem
December 18. 1500     Kun Gábor Zsolt ütős növendékeinek közös órája – Helyszín: 23-as terem
December 20.              Téli szünet előtti utolsó tanítási nap
December 21 – január 5. TÉLI SZÜNET
2020. január 6.             Téli szünet utáni első tanítási nap

November

November  8. 1730         Erősné Máté Éva növendékeinek közös órája – Helyszín: Nagyterem
November 14. 1730      Zongora tanszaki hangverseny – Helyszín: Nagyterem
November 25. 1730      Zongora tanszaki hangverseny – Helyszín: Nagyterem
November 26. 1730      Növendékhangverseny – Helyszín: Nagyterem

Október

Október 1.                   A Zene Világnapja – A város több pontján
Október 3. 1700          Növendékhangverseny – Helyszín: Nagyterem
Október 15. 1730        Fafúvós tanszaki hangverseny – Helyszín: Nagyterem
Október 17.                 Molnár Márta növendékeinek közös órája – Helyszín: 26-os terem
Október 22. 1730        Növendékhangverseny – Helyszín: Nagyterem

Október 23.                 Nemzeti ünnep – NINCS TANÍTÁS

Október 25.                 Őszi szünet előtti utolsó tanítási nap                      

Október 26. – november 3.     ŐSZI SZÜNET

November 4.               Őszi szünet utáni első tanítási nap