2020/2021. tanév

XIII. Országos Mélyrézfúvós Verseny

Földesi Bálint – 3. helyezés 

Felkészítő tanár: Kolozsvári Gábor

"Otthoni dallamok" - online hegedűverseny

Horváth Eszter Dóra – kiemelt arany minősítés

Felkészítő tanár: Auth Zoltánné

Virány Sándor II. Regionális Magánének Találkozó

Rízner Dávid – ezüst minősítés

Felkészítő tanár: Bognár Szabolcs

VII. Nemzetközi Hegedű Fesztivál

Mohácsi Mariann – arany minősítés

Horváth Eszter Dóra – bronz minősítés

Felkészítő tanári különdíj: Kovács-Buzás Márta
Korrepetítori különdíj: Laki János Sándor 

Felkészítő tanárok: Kovács-Buzás Márta, Auth Zoltánné

Online Zeneiskolai Zongoraverseny Bartók Béla emlékére

Chang Qin – ezüst minősítés

Felkészítő tanár: Erősné Máté Éva

III. "Wiener Klassiker" Danubia Talents Nemzetközi Zenei Verseny

Chang Qin és Erősné Máté Éva – 2. helyezés kamara kategóriában

Felkészítő tanár: Erősné Máté Éva

XVI. Országos Friss Antal Gordonkaverseny

Szigeti Boldizsár – 3. helyezés

Felkészítő tanár: Színé Köntös Hedvig

XIX. Sistrum Hegedű verseny

Szigeti Fülöp – ezüst minősítés

Felkészítő tanár: Kovács-Buzás Márta

„Csupor László” VII. Dél-Dunántúli Regionális Fafúvós Verseny

FUVOLA:
Földesi Lilien – 3. helyezés
Katz Hajnalka – különdíj

KLARINÉT:
Barabás Ábel Pál – 2. helyezés

Felkészítő tanárok: Töttős-Erős Edina; Kiss Kata Diána

VII. Bihari János Hegedű-Gordonka-és Vonós Kamarazenei Fesztivál

Horváth Eszter Dóra – ezüst minősítés

Felkészítő tanár: Auth Zoltánné

V. Danubia Talents Nemzetközi Zenei Online Versenyen

Chang Qin – 3. díj

Felkészítő tanár: Erősné Máté Éva

2019/2020. tanév

VII. Nemzetközi Zongora Fesztivál - Törökszentmiklós

Chang Qin – Különdíj 

Felkészítő tanár: Erősné Máté Éva

Tolna Megyei Trombitás Nap - Szekszárd

Kovács-Szabó Áron – arany, különdíj
Ruip Péter – arany
Sági Róbert – arany, különdíj
Görzsöny Bence – ezüst
Hanzi Krisztián – ezüst
Hőninger Balázs – ezüst
Lehőcz Bulcsú – ezüst
Lévai Rafael – ezüst
Orbán Áron – ezüst
Sándorfi Áron – ezüst
Streicher Péter – bronz
Sándor Benjámin Solt – bronz
Sándor Sebestyén Ábel – bronz
Szüts Levente – bronz

Felkészítő tanárok: Kovács Zsolt, Pecze István, Szily Lajos

V. ZeneVarázslat Nemzetközi Négykezes Zongoraverseny - Kaposvár

Bajusz Panna – Sándor Zsigmond Áron – bronz
Hájas Kristóf – Szabados Balázs – bronz
Chang Qin – Erősné Máté Éva – bronz

Felkészítő tanár: Erősné Máté Éva

Tolna-Baranya Megyei Szolfézsverseny - Bonyhád

Lozsányi Julianna – II. korcsoport 1. hely, abszolút 1. hely

Felkészítő tanár: Füzi János

VIII. Regionális Gitárverseny - Szekszárd

SZÓLÓ KATEGÓRIA:
Hollósi Hanna – arany, különdíj
Steig Benjamin – arany
Doszpod Anna – bronz
Fonyódi Ádám – bronz
Madarász Zita – bronz
Pilisi Anna – bronz

KAMARA KATEGÓRIA:
Deák Júlia – fuvola
Keserű Dorka Panna – gitár  – arany

Ferencz Ábel – gitár
Horváth Boglárka – gitár – ezüst

“Szomszédok” fuvola-gitár duó
Horváth Zsófia – fuvola
Till Zsófia – gitár – ezüst

“48 Hour Kamaracsoport” – gitár
Bábel Zita
Borsiczky Ádám
Dicső Botond
Doszpod Anna
Ferencz Ábel
Horváth Barnabás
Plisi Anna
Régi Emese – ezüst

Felkészítő tanárok: Lászlók Éva, Molnár Márta, Tóth Mónika, Ágostonné Béres Kornélia

IX. Ferenczy György Nemzetközi Zongoraverseny - Budapest

Lozsányi Julianna – dicsérő oklevél
Müller Albert János – dicsérő oklevél

Felkészítő tanárok: Főglein Klára, Lozsányi Tamás