Eredményeink

2019-2020. tanév

IX. Ferenczy György Nemzetközi Zongoraverseny

Lozsányi Julianna – dicsérő oklevél
Müller Albert János – dicsérő oklevél

„Rév Lívia” IV. Dél-Dunántúli Regionális Zongoraverseny

Sándor Zsigmond Áron – 1. díj
Karácsony Hanna – 2. díj
Lozsányi Julianna – 2. díj
Szabados Balázs – 2. díj
Chang Qin – 3. díj
Bajusz Panna – Különdíj
FELKÉSZÍTŐ TANÁRI KÜLÖNDÍJ:
Erősné Máté Éva

2018-2019. tanév

IV. „Apró Fúvósok” Találkozója - Dombóvár

Fuvola:
Binder Zsófia – arany
Földesi Lilien – arany
Görföl Zselyke – ezüst
Takács Barbara – bronz
Klarinét:
Barabás Ábel Pál – kiemelt arany
Kisvári Gréta – arany
Sági Tímea – ezüst
Görföl Domonkos – ezüst
FELKÉSZÍTŐ TANÁRI KÜLÖNDÍJ:
Papp Máté

Trombita:
Balaskó Boglárka – arany
Hanzi Krisztián – arany
Lehöcz Bulcsú – arany
Ruppert Kristóf – arany
Ruip Péter – ezüst 
Schlarb Gábor Dominik – ezüst 
Szüts Levente – ezüst
Nagy Mihály Imre – bronz
FELKÉSZÍTŐ TANÁRI KÜLÖNDÍJ:
Pecze István

„Gyermán István” V. Dél-Dunántúli Regionális Vonósverseny - Kaposvár

Hegedű: 
Horváth Eszter Dóra – I. helyezés 
Csötönyi Gáspár – II. helyezés 
Trapp Viola Kata – III. helyezés 

Gordonka: 
Szigeti Boldizsár – I. helyezés, Különdíj a kötelező mű legjobb előadásáért 
KORREPETÍTORI KÜLÖNDÍJ: 
Laki János

III. Tolna Megyei Vonós Verseny - Bonyhád

Hegedű:
Horváth Eszter Dóra – Arany, Nívódíj
Trapp Viola Kata – Arany
Csötönyi Gáspár – Ezüst
Oravecz Amina – Ezüst
Nagy Sára Flóra – Bronz
Csuka Luca – Nívódíj
FELKÉSZÍTŐ TANÁRI KÜLÖNDÍJ:
Auth Zoltánné

Gordonka:
Szí András – Arany, Nívódíj
Szigeti Boldizsár – Arany, Nívódíj
Baross Emőke – Ezüst
Csapó Szófia – Bronz
FELKÉSZÍTŐ TANÁRI KÜLÖNDÍJ:
Színé Köntös Hedvig
KORREPETÍTORI KÜLÖNDÍJ:
Laki János

Virány Sándor I.” Regionális Magánének Találkozó - Bonyhád

Rízner Dávid – Arany
Péter Alexandra Liliána – Bronz
Viola Nóra- Bronz

VII. Regionális Fafúvós-Vonós Kamarazenei Találkozó - Baja

Vonósnégyes – KIEMELT ARANY, KATEGÓRIA GYŐZTES
Szekszárd Klarinét Kvartett – KIEMELT ARANY, KATEGÓRIA GYŐZTES
Klarinét Kvartett – EZÜST
FELKÉSZÍTŐ TANÁRI KÜLÖNDÍJ:
Auth Zoltánné
Papp Máté

Tolna Megyei Szolfézsverseny - Bonyhád

Lozsányi Julianna – I. HELY; ABSZOLÚT I. HELY
Sándor Zóra – II. HELY
Sulyok Hanna – II. HELY

XIV. Országos Klarinétverseny - Budapest

Török Ramóna – KÜLÖNDÍJ

V. Alapfokú Szanyi Irma Zongoraverseny - Székesfehérvár

Lozsányi Julianna – KIEMELT ARANY    
Karácsony Hanna – KIEMELT ARANY      
Müller Albert – ARANY      
Bajusz Panna – ARANY    
Sándor Zsigmond – ARANY  
Hájas Kristóf – ARANY      
Szabados Balázs – ARANY  
Jaszenovics Szonja – BRONZ   
FELKÉSZÍTŐ TANÁRI KÜLÖNDÍJ:   
Erősné Máté Éva
Lozsányi Tamás   

XVII. Tolna Megyei Négykezes Találkozó - Tolna

Bajusz Panna  –  Sándor Zsigmond – KIEMELT ARANY 
Jaszenovics Szonja – Karácsony Hanna – KIEMELT ARANY 
Aranyi Panna – Ninaj Gentiána – KIEMELT ARANY 
Hájas Kristóf – Szabados Balázs – KIEMELT ARANY 
Chang Qin – tanárával – ARANY 
Máté Ifeoma Mária – tanárával – ARANY 
Krizsán Barbara –  Friedmanszky Anilla – EZÜST
Erősné Máté Éva – FELKÉSZÍTŐ TANÁRI KÜLÖNDÍJ

"Fehérvári József" III. Dél-Dunántúli Regionális Rézfúvósverseny - Kaposvár

Földesi Bálint harsona – II. díj
Hőninger Zoltán tenorkürt – III. díj 
Hőninger Balázs trombita – különdíj 
Kajsza Barna tenorkürt – különdíj