2021/2022. tanév

V. "Apró Fúvósok" Találkozója

Fuvola:
Koch Emília Zoé – Kiemelt arany minősítés
Szegedi Nóra – Arany minősítés
Ruppert Hanna – Ezüst minősítés
Ágostonné Béres Kornélia – felkészítő tanári különdíj
Lozsányi Tamás – korrepetítori különdíj

Trombita:
Baranya Liliána – Kiemelt arany minősítés
Ruppert Kristóf – Kiemelt arany minősítés
Fuchs Ágoston – Arany minősítés
Kovács Zsolt – felkészítő tanári különdíj
Szily Lajos – felkészítő tanári különdíj

Harsona:
Villi Bertold – Ezüst minősítés

Klarinét:
Kenyeres Máté – Bronz minősítés

Felkészítő tanárok: Ágostonné Béres Kornélia, Töttős Erős Edina, Kolozsvári Gábor, Kovács Zsolt, Szily Lajos, Kiss Kata Diána

"Gyermán István" VI. Dél-Dunántúli Regionális Vonósverseny

Horváth Eszter Dóra – I. hely
Mohácsi Mariann – I. hely
Vesztergombi Noémi – II. hely
Szigeti Fülöp – III. hely
Töttős Réka Rebeka – III. hely

Kovács-Buzás Márta – felkészítő tanári különdíj

Laki János Sándor – korrepetítori különdíj

Felkészítő tanárok: Auth Zoltánné, Kovács-Buzás Márta

XV. Országos "Alba Regia" Kamarazene Verseny

Rézfúvós Kvintett: (Hőninger Balázs, Sági Róbert, Oszter András, Földesi Bálint, Balogh Benedek Attila) – C. kategória Különdíj

Felkészítő tanár: Kolozsvári Gábor

Helikoni Ünnepségek - 2022

Deák Júlia – Arany fokozat, Helikoni Különdíj
Sándor Zsigmond Áron – Arany fokozat, Helikoni Különdíj
Garay Rézfúvós Kvintett (Hőninger Balázs, Sági Róbert, Oszter András, Földesi Bálint, Balogh Benedek Attila) – Arany fokozat, Helikoni Különdíj

Felkészítő tanárok: Ágostonné Béres kornélia, Erősné Máté Éva, Kolozsvári Gábor

Tolna Megyei Szolfézs Találkozó

Lozsányi Julianna – Arany emléklap
Szigeti Fülöp – Arany emléklap

Felkészítő tanárok: Füzi János, Kovácsné Szakács ágota

Tolna Megyei Klarinétos és Szaxofonos Találkozó

Barabás Ábel Pál – Nívódíj, Arany minősítés
Decsi Fruzsina – Arany minősítés
Sági Tímea – Arany minősítés
Báter Alíz – Ezüst minősítés

Felkészítő tanár: Kiss Kata Diána

Tolna Megyei Zeneiskolák IX. Fuvolás Találkozója

Deák Júlia – Arany minősítés
Földesi Lilien – Arany minősítés
Koch Emília Zoé – Arany minősítés
Ruppert Hanna – Arany minősítés
Szegedi Nóra – Arany minősítés
Katz Hajnalka – Ezüst minősítés
Kiss Hanna – Ezüst minősítés
Takács Barbara – Ezüst minősítés

Töttős-Erős Edina – felkészítő tanári különdíj

Lozsányi Tamás – korrepetítori különdíj

Felkészítő tanárok: Ágostonné Béres Kornélia, Töttős Erős Edina

IV. Tolna Megyei Vonós Verseny

Hegedű:
Horváth Eszter Dóra-nívódíj, arany minősítés
Horváth Gréta Nóra-arany minősítés
Mohácsi Mariann-arany minősítés
Nagy Sára Flóra-arany minősítés
Töttős Réka Rebeka-arany minősítés
Szigeti Fülöp-ezüst minősítés
Vesztergombi Noémi-ezüst minősítés
Plesz Hanga-bronz minősítés
Tóth Sarolta-bronz minősítés

Gordonka:
Koller Zselyke-arany minősítés
Szí András-arany minősítés
Csapó Szófia-ezüst minősítés
Sándor Sámuel Mór-ezüst minősítés
Máté Nóra-bronz minősítés

Laki János Sándor – korrepetítori különdíj

Felkészítő tanárok: Auth Zoltánné, Kovács-Buzás Márta, Színé Köntös Hedvig

II. Nemzetközi "Zongoramesék" Zongoraverseny

Akkermann Dániel – Arany díj
Chen  Yao – Arany díj

Felkészítő tanár: Laki János Sándor

Tolna Megyei Zongoraverseny

Szóló kategória
Lozsányi Julianna – Kiemelt Arany minősítés
Sándor Zsigmond Áron – Kiemelt Arany minősítés
Chang Qin – Arany minősítés
Sándor Róza Emília – Arany minősítés
Waffenschmidt Eliza – Arany minősítés
Akkermann Dániel – Ezüst minősítés
Ganzer Nóra – Ezüst minősítés
Jaszenovics Szonja – Ezüst minősítés
Karácsony Hanna – Ezüst minősítés
Major zalán – Ezüst minősítés
Mihályi Gréta Fanni – Bronz minősítés

Kamara kategória
Sándor Róza Emília
Sándor Zsigmond Áron – Kiemelt Arany minősítés
Chang Qin
Erősné Máté Éva – Kiemelt Arany minősítés
Bajusz Panna
Ninaj Gentiána – Ezüst minősítés
Friedmanszky Anilla
Krizsán Barbara – Bronz minősítés

Felkészítő tanárok: Erősné Máté Éva, Laki János Sándor, Lozsányi Tamás

VIII. Nemzetközi Zongora Fesztivál

Chang Qin – bronz minősítés

Felkészítő tanár: Erősné Máté Éva

XV. Országos Klarinétverseny

Barabás Ábel Pál – 3. hely, Bárány Zoltán zsűritag személyes különdíja

Felkészítő tanár: Kiss Kata Diána

VIII. Országos Bihari János Hegedű-, Gordonka - és Vonós Kamarazenei Fesztivál

Horváth Eszter Dóra – arany minősítés

Felkészítő tanár: Auth Zoltánné

Zenevarázslat Nemzetközi Négykezes Zongoraverseny és Zongorafesztivál

Chang Qin és Erősné Máté Éva – arany minősítés

Felkészítő tanár: Erősné Máté Éva

II. Orbán+ Nemzetközi Zongoraverseny

Lozsányi Julianna – 1. helyezés 

Felkészítő tanári különdíj: Lozsányi Tamás

Felkészítő tanár: Lozsányi Tamás

"Fehérvári József" IV. Dél-Dunántúli Regionális Rézfúvós Verseny

Balogh Benedek – 1. helyezés
Földesi Bálint 1. helyezés
Oszter András – 2. helyezés
Ruppert Kristóf 2. helyezés
Sági Róbert – 2. helyezés
Hanzi Krisztián – 3. helyezés

Felkészítő tanári különdíj:
Kolozsvári Gábor
Szily Lajos

Felkészítő tanárok: Kolozsvári Gábor, Szily Lajos

Kárpát-medencei Nemzetközi Zongoraverseny

Müller Albert – 3. helyezés 

Felkészítő tanár: Főglein Klára

XIII. Országos Mélyrézfúvós Verseny  
Földesi Bálint – 3. helyezés
Felkészítő tanár: Kolozsvári Gábor 

“Otthoni dallamok” – online hegedűverseny 
Horváth Eszter Dóra – kiemelt arany minősítés
Felkészítő tanár: Auth Zoltánné 

Virány Sándor II. Regionális Magánének Találkozó 
Rízner Dávid – ezüst minősítés
Felkészítő tanár: Bognár Szabolcs

VII. Nemzetközi Hegedű Fesztivál
Mohácsi Mariann – arany minősítés
Horváth Eszter Dóra – bronz minősítés
Felkészítő tanári különdíj: Kovács-Buzás Márta
Korrepetítori különdíj: Laki János Sándor
Felkészítő tanárok: Kovács-Buzás Márta, Auth Zoltánné  

Online Zeneiskolai Zongoraverseny Bartók Béla emlékére 
Chang Qin – ezüst minősítés
Felkészítő tanár: Erősné Máté Éva 

III. “Wiener Klassiker” Danubia Talents Nemzetközi Zenei Verseny  
Chang Qin és Erősné Máté Éva – 2. helyezés kamara kategóriában
Felkészítő tanár: Erősné Máté Éva 

XVI. Országos Friss Antal Gordonkaverseny
Szigeti Boldizsár – 3. helyezés
Felkészítő tanár: Színé Köntös Hedvig

XIX. Sistrum Hegedű verseny 
Szigeti Fülöp – ezüst minősítés
Felkészítő tanár: Kovács-Buzás Márta

„Csupor László”  VII. Dél-Dunántúli Regionális Fafúvós Verseny
FUVOLA:
Földesi Lilien – 3. helyezés
Katz Hajnalka – különdíj
KLARINÉT:
Barabás Ábel Pál – 2. helyezés
Felkészítő tanárok: Töttős-Erős Edina; Kiss Kata Diána

VII. Bihari János Hegedű-Gordonka-és Vonós Kamarazenei Fesztivál
Horváth Eszter Dóra – ezüst minősítés
Felkészítő tanár: Auth Zoltánné

V. Danubia Talents Nemzetközi Zenei Online Versenyen
Chang Qin – 3. díj
Felkészítő tanár: Erősné Máté Éva

VII. Nemzetközi Zongora Fesztivál – Törökszentmiklós
Chang Qin – Különdíj
Felkészítő tanár: Erősné Máté Éva

Tolna Megyei Trombitás Nap – Szekszárd
Kovács-Szabó Áron – arany, különdíj
Ruip Péter – arany
Sági Róbert – arany, különdíj
Görzsöny Bence – ezüst
Hanzi Krisztián – ezüst
Hőninger Balázs – ezüst
Lehőcz Bulcsú – ezüst
Lévai Rafael – ezüst
Orbán Áron – ezüst
Sándorfi Áron – ezüst
Streicher Péter – bronz
Sándor Benjámin Solt – bronz
Sándor Sebestyén Ábel – bronz
Szüts Levente – bronz
Felkészítő tanárok: Kovács Zsolt, Pecze István, Szily Lajos

V. ZeneVarázslat Nemzetközi Négykezes Zongoraverseny – Kaposvár

Bajusz Panna – Sándor Zsigmond Áron – bronz
Hájas Kristóf – Szabados Balázs – bronz
Chang Qin – Erősné Máté Éva – bronz
Felkészítő tanár: Erősné Máté Éva
 
Tolna-Baranya Megyei Szolfézsverseny – Bonyhád
Lozsányi Julianna – II. korcsoport 1. hely, abszolút 1. hely
Felkészítő tanár: Füzi János
 
VIII. Regionális Gitárverseny – Szekszárd
SZÓLÓ KATEGÓRIA:
Hollósi Hanna – arany, különdíj
Steig Benjamin – arany
Doszpod Anna – bronz
Fonyódi Ádám – bronz
Madarász Zita – bronz
Pilisi Anna – bronz

KAMARA KATEGÓRIA:
Deák Júlia – fuvola, Keserű Dorka Panna – gitár  – arany
Ferencz Ábel – gitár, Horváth Boglárka – gitár – ezüst
“Szomszédok” fuvola-gitár duó: Horváth Zsófia – fuvola, Till Zsófia – gitár – ezüst
“48 Hour Kamaracsoport” – gitár
Bábel Zita
Borsiczky Ádám
Dicső Botond
Doszpod Anna
Ferencz Ábel
Horváth Barnabás
Plisi Anna
Régi Emese – ezüst
Felkészítő tanárok: Lászlók Éva, Molnár Márta, Tóth Mónika, Ágostonné Béres Kornélia

IX. Ferenczy György Nemzetközi Zongoraverseny – Budapest
Lozsányi Julianna – dicsérő oklevél
Müller Albert János – dicsérő oklevél
Felkészítő tanárok: Főglein Klára, Lozsányi Tamás